KUDDE. Allmogevävnad. 1800-tal.

4315154. KUDDE. Allmogevävnad. 1800-tal.

Ca 50x52x14 cm.

Ett senare påbroderat monogram, åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 50x52x14 cm.

Antal besök: 731