STRINGHYLLA, teak, 2 hyllplan, 1950/60-tal.

4315088. STRINGHYLLA, teak, 2 hyllplan, 1950/60-tal.

Höjd ca: 52 cm.
Bredd ca; 58 cm.
Djup ca: 20 cm.

Märken och repor, ytsmuts, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 52 cm.
Bredd ca; 58 cm.
Djup ca: 20 cm.

Antal besök: 214