SOFFBORD, 2000-tal.

SOFFBORD, 2000-tal.
431506. SOFFBORD, 2000-tal.

Vit skiva samt stålben.
Längd 140 cm, diameter 80 cm, höjd 50 cm.

Repor slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
431506. SOFFBORD, 2000-tal.

Vit skiva samt stålben.

Repor slagmärken.

Antal besök: 663