PIEDESTAL, 1900-talets första hälft.

431491. PIEDESTAL, 1900-talets första hälft.

Förgylld. Skuren dekor. Skivor av marmor. Längd 29. Bredd 29. Höjd 101 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall. Marmor med mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 523