SIDOBORD, funkis, 1930/40-tal.

4314868. SIDOBORD, funkis, 1930/40-tal.

Höjd: 60 cm
Bredd: 60 cm
Djup: 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 60 cm
Bredd: 60 cm
Djup: 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 599