BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

4314448. BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

Höjd inkl lamp-& skärmhållare 47 cm.

Bruksskick. Elen bör ses över. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 142