TORSTEN RENQVIST. Etsning.

TORSTEN RENQVIST. Etsning.
4314202. TORSTEN RENQVIST. Etsning.

"Fjäll", signerad T.R, daterad 53, numrerad 13/20,
17x13 cm,
37x41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

17x13 cm,
37x41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 145