JENS JUUL EILERSEN. Hörnsoffa, Danmark, 2000-tal.

4314098. JENS JUUL EILERSEN. Hörnsoffa, Danmark, 2000-tal.

Etikettmärkt, lösa plymåer med avtagbar klädsel, höjd ca 61, 303 x 221 cm, sitthöjd 40 cm.

Slitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, fläckar.

Antal besök: 870