KNUT VALINDER. Tärna med ungar i skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad.

43138. KNUT VALINDER. Tärna med ungar i skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad.

44 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 64 cm.

Antal besök: 2 230