CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets första del.

431376. CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets första del.

Clubfåtölj i skinn, 1900-talets början.

Slitage, skador, hål se bilder !

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 876