PRYDNADSVAPEN, 3 st, b.la. Toledo, Spanien.

4313601. PRYDNADSVAPEN, 3 st, b.la. Toledo, Spanien.

Florett, Toledo, Spanien, längd ca 84 cm. Sabel, orientalisk stil, längd ca 76 cm. Dolk, orientalisk stil längd ca 42 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Ytrost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 204