KURT SIMONS. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad.

4313251. KURT SIMONS. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad.

Mått 25x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 25x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 258