MICHÈLE LUZERO, vas, glas, signerad.

4313227. MICHÈLE LUZERO, vas, glas, signerad.

Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 145