KÖTTKROKAR, 2 st, Frankrike, 18/1900-tal.

4312855. KÖTTKROKAR, 2 st, Frankrike, 18/1900-tal.

2 st köttkrokar, enkel samt dubbel modell, Frankrike, 1800-tal.
Enkel höjd ca 24, diameter ca 30 cm
Dubbel höjd ca 28, bredd ca 42 cm.

Rost, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rost, slitage.

Antal besök: 140