PIERRE OLOFSSON. Etsning, signerad och numrerad.

4312665. PIERRE OLOFSSON. Etsning, signerad och numrerad.

Rammått ca 55 x 43 cm.

Fint bruksskick.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 55 x 43 cm.

Fint bruksskick.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Antal besök: 284