YTTERFODER, porslin, i form av svan, 1900-tal.

4312643. YTTERFODER, porslin, i form av svan, 1900-tal.

Höjd 35cm, längd 44cm.

Bruksskick, några små glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35cm, längd 44cm.

Antal besök: 164