VAS, silver, 1900-tal.

VAS, silver, 1900-tal.
431243. VAS, silver, 1900-tal.

Stämplad M.F.P 830S.
Höjd ca 31 cm.
Vikt ca 283 gram.

Delvis fylld, fyllning saknas. Bucklor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad M.F.P 830S.
Höjd ca 31 cm.
Vikt ca 283 gram.

Antal besök: 1 181