KLAFFBORD, barockstil, ek, 1900-tal.

4312411. KLAFFBORD, barockstil, ek, 1900-tal.

Höjd ca 73, 105x50 cm, med klaffar ca 145 cm långt.

Slitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, fläckar.

Antal besök: 167