Pall, bok, korsverk, 1950-tal.

4311778. Pall, bok, korsverk, 1950-tal.

Knäböj med bokkonstruktion på fyra fot och en ruskig nätsits, H.32cm, L.40cm, W.29cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor och nötningar i trä och krukor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 190