ALBERT COMA ESTADELLA. porträttmålning.

4311745. ALBERT COMA ESTADELLA. porträttmålning.

Kol och pastell på papper.
Signerad, daterad 1968 och dedikerad.
47x31 cm.

Inte undersökt utan ram. Träram. Paspartú med en lätt fuktig fläck.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Kol och pastell på papper.
47x31 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 243