CARME MOLET CHICOT. Utan titel.

4311736. CARME MOLET CHICOT. Utan titel.

Litografi
Signerad och daterad 1992.
80x53 cm.

I gott skick. Aluminiumram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
Signerad och daterad 1992.
80x53 cm.

I gott skick. Aluminiumram.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón C 3 - E
Antal besök: 250