BORDSLYSTER MED TRE LJUSARMAR, GUSTAVIANSK STIL.

4311680. BORDSLYSTER MED TRE LJUSARMAR, GUSTAVIANSK STIL.

Stomme av vit marmor och mässing, upptill månskära, behängd med prismor, 1900-talets första hälft, höjd 53 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 153