AMERIKAKOFFERT, 1900-tal.

AMERIKAKOFFERT, 1900-tal.
4311610. AMERIKAKOFFERT, 1900-tal.

103 x 57 x 63 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

103 x 57 x 63 cm.

Slitage och märken.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 165