LAMPBORD, 1900-talets första hälft.

4311544. LAMPBORD, 1900-talets första hälft.

Höjd: 66 x 50 x 35 cm.

Bruksslitage, smärre skador, märken på toppskiva.

Tema

Det inredda rummet

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 66 x 50 x 35 cm.

Tema

Det inredda rummet

Antal besök: 763