431151. ARMBANDSUR, 2 st, Seiko, 1900-talets andra hälft.
Seiko Automatic Sea Horse, diameter på urtavla 30 mm.
Seiko 17 Jewels, diameter på urtavla 25 mm.
Bruksslitage, ena saknar armband/länk samt med en skada på glas, andra med skador på armband, ej funktionstestade.