SLAGBORD, 1900-talets andra hälft.

4311394. SLAGBORD, 1900-talets andra hälft.

Höjd 74 cm
Bredd 80 cm
Längd 35, längd inklusive slag 145 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm
Bredd 80 cm

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 325