KARMFÅTÖLJ, jugend. 1900-talets början.

431120. KARMFÅTÖLJ, jugend. 1900-talets början.

Stomme i betsad ek, klädsel med floralt mönster mot grönblå bakgrund. Stoppad sits, rygg samt armstöd.

Slitage, mindre skador på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 633