OKÄND KONSTNÄR. Interiör med syende damer och flicka. Olja på kakelplatta. Signerad.

43112. OKÄND KONSTNÄR. Interiör med syende damer och flicka. Olja på kakelplatta. Signerad.

1900-tal. 13 x 18 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-tal. 13 x 18 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 087