CARL MALMSTEN. MATBORD, "Ambassadör".

4311167. CARL MALMSTEN. MATBORD, "Ambassadör".

Stämplad Åfors Möbelfabrik, Design Carl Malmsten
renoveringsbehov
ca 102 x 160 cm, 74 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken, skiva med skador.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

renoveringsbehov
ca 102 x 160 cm, 74 cm hög.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 935