BISHAQ, ottomanska knivar, 2st, 1800-tal.

4311069. BISHAQ, ottomanska knivar, 2st, 1800-tal.

Skaft i vitmetall/metall, blaad med graverade mönster.
Knivlängd 34-36cm
En träbalja medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knivlängd 34-36cm
En träbalja medföljer.

Slitage.

Antal besök: 295