ÖVERKAST/VÄVNAD, "Den sista måltiden", sannolikt Belgien. 1900-talets början.

431098. ÖVERKAST/VÄVNAD, "Den sista måltiden", sannolikt Belgien. 1900-talets början.

160 x 210 cm. Motiv av Kristus i templet.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 785