STRÅLKASTARE MC, parti, 1900-tal.

4310748. STRÅLKASTARE MC, parti, 1900-tal.

Strålkastarhus, insatser m.m
Mått ljusöppning största ca: 17cm

Mått utrop ca: 30x40x60cm x2

Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

Varierat skick
delar saknas
skador och rost förekommer.

Tema

Sommar på två, tre eller fyra hjul

Gör en kostnadsfri värdering!

Strålkastarhus, insatser m.m

Mått utrop ca: 30x40x60cm x2

Visning: Digital
Köparprovision:
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Varierat skick
delar saknas
skador och rost förekommer.

Tema

Antal besök: 310