LARS BOETHIUS. , olja på pannå, signerad och daterad -65.

431073. LARS BOETHIUS. , olja på pannå, signerad och daterad -65.

Blomsterstilleben. Ca 40 x 31 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 727