ARMBANDSUR, Omega, guld.

ARMBANDSUR, Omega, guld.
4310653. ARMBANDSUR, Omega, guld.

Quartz
Boettens diameter: 33 mm
Armbandets längd: ca 17,5 cm
750 CCM stämpel (kontrollstämpel)
Vikt på uret med armband: 27 g
Mått på förpackning: 27x8x3 cm
Totalvikt: 269 g.

Original askar och armband med slitage, boett med bruksskick, bakboett med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Quartz
Boettens diameter: 33 mm
Armbandets längd: ca 17,5 cm
Totalvikt: 269 g.

Antal besök: 489