4310653. ARMBANDSUR, Omega, guld.
Quartz
Boettens diameter: 33 mm
Armbandets längd: ca 17,5 cm
750 CCM stämpel (kontrollstämpel)
Vikt på uret med armband: 27 g
Mått på förpackning: 27x8x3 cm
Totalvikt: 269 g.
Original askar och armband med slitage, boett med bruksskick, bakboett med gravyr.
Quartz
Boettens diameter: 33 mm
Armbandets längd: ca 17,5 cm
Totalvikt: 269 g.