LENNART OLSSON - Jutesömnad, signerad.

4310511. LENNART OLSSON - Jutesömnad, signerad.

Storlek 120x63,5cm.

Bruksslitage . reva i tyg baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 120x63,5cm.

Antal besök: 193