KULO GREEN. BLANDTEKNIK, signerad.

4310464. KULO GREEN. BLANDTEKNIK, signerad.

Bildmått 33 x 41 cm.
Rammått 43,5 x 51,5 cm.

Bruksskick.

Kulo Green (1913–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 33 x 41 cm.
Rammått 43,5 x 51,5 cm.

Bruksskick.

Kulo Green (1913–1972)

Antal besök: 257