JAUME MINGUELL. Landskap.

JAUME MINGUELL. Landskap.
4310319. JAUME MINGUELL. Landskap.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, belägen i Olot
52,5x67 cm.

Ram i gjutet och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
52,5x67 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 291