LENNART ASCHENBRENNER. KOMPOSITIONER, TVÅ STYCKEN.

4310169. LENNART ASCHENBRENNER. KOMPOSITIONER, TVÅ STYCKEN.

Färglitografier, signerad och numrerade, daterade -73 samt -98. Ramstorlek 46x54 cm respektive 62x76 cm.

Ej examinerade ur ram.

Lennart Aschenbrenner (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 189