SIDOBORD, samtida.

SIDOBORD, samtida.
4310102. SIDOBORD, samtida.

Betsat lövträ, toppskiva i glas, underrede, mått ca 55, 60 x 60 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4310102. SIDOBORD, samtida.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 248