TATIANA JALDIN ALANIS. Kvinnokropp, grafiskt tryck, signerad Jaldin och numrerad 2/5 samt signerad och daterad 2007 á tergo.

431001. TATIANA JALDIN ALANIS. Kvinnokropp, grafiskt tryck, signerad Jaldin och numrerad 2/5 samt signerad och daterad 2007 á tergo.

48x32 cm
Oramad
Dedicerad till Henrik (Rönnquist).

Gör en kostnadsfri värdering!

48x32 cm
Oramad

Antal besök: 1 115