CLAES EKLUNDH. KOMPOSITION.

CLAES EKLUNDH. KOMPOSITION.
4309946. CLAES EKLUNDH. KOMPOSITION.

Olja på duk, monogramsignerad, 56x47 cm. Ramens mått 57,5x49 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnad.

Antal besök: 165