KLAFFBORD, 1800-tal.

KLAFFBORD, 1800-tal.
4309869. KLAFFBORD, 1800-tal.

ca 63 x 106 cm + klaff 26 cm , 71 cm hög.

Skador och slitage, repor & märken, ostabilt, förstärkt , delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
4309869. KLAFFBORD, 1800-tal.

Antal besök: 236