SOFFBORD, mosaik,1900-talets andra hälft.

4309805. SOFFBORD, mosaik,1900-talets andra hälft.

ca 52 x 134 cm, 56 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 52 x 134 cm, 56 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 311