TORLEIF SVENSSON. Queen the magic tour.

4309772. TORLEIF SVENSSON. Queen the magic tour.

C-print, 43 x 33 cm, inklusive ram 46 x 36 cm. Signerad och numrerad Torleif Svensson 1/40.

I god kondition. Ej examinerad ur ram.

Tema

MAGIC TOUR (QUEEN)

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

MAGIC TOUR (QUEEN)

Antal besök: 1 730