FOTOGENKÖK, Radius, 1900-talets mitt.

4309738. FOTOGENKÖK, Radius, 1900-talets mitt.

Höjd ca 15,5 cm, bredd ca 31 cm.

Bruksslitage, rost, färgbortfall, märken. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 240