JOAN ABELLÓ. Landskap.

JOAN ABELLÓ. Landskap.
4309512. JOAN ABELLÓ. Landskap.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad och titeln
60 x 73 cm.

Avlägsnande och lossning av bildskiktet i övre vänstra hörnet. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
60 x 73 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
SP - Subastas Presencial
Antal besök: 437