HANDBOJOR, smide, 1700-tal.

HANDBOJOR, smide, 1700-tal.
4309486. HANDBOJOR, smide, 1700-tal.

Mått:23 cm.

Åldersslitage, rost förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått:23 cm.

Antal besök: 253