BORDSFOTOGENLAMPA, mässing med glaskupa, tidigt 1900-tal.

430944. BORDSFOTOGENLAMPA, mässing med glaskupa, tidigt 1900-tal.

Elektrifierad, höjd 54 cm.

Bruksslitage, smånaggar på kupan samt innerrör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elektrifierad, höjd 54 cm.

Antal besök: 575