4309377. ERCOL - UPPSÄTTNING AV TVÅ ”STENBORD”.
En uppsättning av två Ercol medium alm-graderade bord, stödda på tre smala ben. Största 50 cm bred, 35,5 cm hög. (2).
Allmänt slitage med några märken, repor och en splittring i det större bordet. Se bilder online.