ERCOL - UPPSÄTTNING AV TVÅ ”STENBORD”.

4309377. ERCOL - UPPSÄTTNING AV TVÅ ”STENBORD”.

En uppsättning av två Ercol medium alm-graderade bord, stödda på tre smala ben. Största 50 cm bred, 35,5 cm hög. (2).

Allmänt slitage med några märken, repor och en splittring i det större bordet. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 457