STATY "Ronald McDonald".

STATY "Ronald McDonald".
4309332. STATY "Ronald McDonald".

tänkt att sitta
ca 165x120x90 cm.

Bruksslitage, repor, ställvis färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

tänkt att sitta
ca 165x120x90 cm.

Antal besök: 1 152